„POZIOMKA”

POZIOMKA Jeśli szukają Państwo projektu, który można zrealizować jako domek letniskowy, Poziomka będzie doskonałą propozycją. Przestrzeń tego niewielkiego domu o powierzchni użytkowej wynoszącej 62,4 m2 zorganizowano w taki sposób, że zmieściły się tu pokoje idealne dla 4-, 5-osobowej rodziny. Zwarta bryła budynku zaplanowana na rzucie prostokąta i zwieńczona dwuspadowym dachem będzie szybka i niedroga w realizacji. Ponadto technologia szkieletu drewnianego umożliwi szybkie ogrzanie domu. Z frontowej połaci dachu wychodzi duża, trójkątna, urokliwa lukarna, która doskonale doświetla przestrzeń poddasza. Na bocznej ścianie zaprojektowano obszerny, zadaszony balkon z widokiem na okolicę. Główną zaletą projektu jest duży, rozciągający się z przedniej oraz bocznej strony ogrodzony i zadaszony taras.
W tym niewielkim domku letniskowym zawarto wszystkie potrzebne pomieszczenia, które zapewnią komfort podczas wypoczynku. Oddzielenie pokojów prywatnych zawartych na poddaszu od pokojów ogólnodostępnych umożliwi spokojny sen dzieciom nawet wtedy, gdy rodzice będą grillowali w ogródku. Z podcienia wchodzi się bezpośrednio do pokoju dziennego, na który składa się przestronny salon z kominkiem pełniącym nie tylko funkcję grzewczą, ale także dekoracyjną wnętrza. Dom Poziomka idealnie nadaje się do budowy zarówno na działce o niewielkiej powierzchni jak i na większych.

3 4

Pow. użytkowa – 62,40m2 Pow. zabudowy – 55,20m2
Kubatura – 284m3 Maksymalna wysokość – 6,84m

                                                                                                                        

WERSJA CAŁOROCZNA:

  • Ściany    –     Wybudowane zostaną z drewna jodłowego czterostronnie struganego, suszonego oraz impregnowanego o wymiarach 50mm/100mm docieplone wełną mineralną o gr. 100mm, na zewnątrz obite deską obiciową o gr. 20mm dwukrotnie malowaną impregnatem koloryzującym lub płytą OSB. Wewnątrz odizolowane paroizolacją wykończone płytą karton-gips lub boazerią.
  • Strop       –     Wykonany z jodłowych belek stropowych odizolowany folią paroizolacyjną ocieplony wełną mineralną o gr.100mm. od dołu wykończony płytą karton-gips, od góry wykończony płytą OSB o gr.18mm.
  • Stropodach     –     Ocieplony wełną mineralną o grubości 150mm z zastosowaniem wiatro i paroizolacji od wewnątrz wykończony płytą karton-gips lub boazerią o gr.15mm. Od zewnątrz pokryty blacho-dachówką lub gontem bitumicznym.
  • Stolarka drzwiowa i okienna     –     Okna PCV z szybą zespoloną próżniową lub gazową co zapobiega parowaniu i zamarzaniu z mikro-wentylacją, dwukomorowe otwierano uchylne o wymiarach 1300mm-1200mm oraz 600mm-600mm. Drzwi zewnętrzne metalowe,ocieplone(wzór do wyboru), wewnętrzne drewniane z drewna sosnowego – bezsęczne lub laminowane (kolor do uzgodnienia)
  • Schody i tarasy     -     Schody wewnętrzne drewniane dwukrotnie lakierowane ażurowe lub pełne zamknięte. Tarasy i balkony pokryte deską tarasową o gr.40mm wraz z balustradą drewnianą krzyżową lub prostą (do wyboru).
  • Instalacje     –     elektryczna,wodno-kanalizacyjna.
  • Podłogi           –     panel  podłogowy o klasie ścieralności AC-4, kolor i wzór do wyboru.

TRANSPORT GRATIS
MOŻLIWOŚĆ BUDOWY DOMU POZIOMKA W WERSJI LETNISKOWEJ

RZUTY:

parterpoddasze

Komentarze są wyłaczone.